Služby

Úvod Služby

GRAFICKÝ NÁVRH, PORADENSTVO A CENOVÁ PONUKA

Spracujeme 3D návrh Vašho nového nábytku, vrátane dispozičného riešenia, farebnosti, tak, aby vyhovoval vášmu estetickému cíteniu ale aj všeobecným technickým a ergonomickým zásadám. Všetky návrhy sú spracovávané počítačovou grafikou v 3D čo otvára priestor pre viaceré modifikácie, z ktorých si vyberiete tú, ktorá najviac vyhovuje vaším predstavám. K vytvoreniu grafického návrhu je potrebné zaslať nám pôdorys priestoru (rozmery stien, pozícia okien a dverí, inštalácie, zvolený materiál, farebné prevedenie a pod.) a vaše požiadavky. Pri odbere nábytku je grafický návrh vytvorený ZDARMA. Záloha za poslanie 3D návrhu je vo výške 100 € ale pri odbere tovaru je táto suma odpočítaná z celkovej sumy. Cenová ponuka je spracováná ZDARMA.

ZAMERANIE PRIESTORU

Po schválení návrhu a cenovej ponuky si s Vami dohodneme osobné stretnutie a prevedieme odborné zameranie. Cena sa stanovuje individálne podľa vzdialenosti.

OBJEDNÁVKA

Podľa zamerania doladíme grafický návrh, doplnky a príslušenstvo. Keď je všetko odsúhlasené, pripravíme podklady na objednávku. Po uhradení zálohy od nás dostanete projekt rozmiestnenia inštalácii (pri kuchynskej linke), tak aby ste mali technický podklad pre realizáciu nevyhnutnej stavebno-inštalačnej prípravy. 

NÁKUP NA SPLÁTKY

Naša spoločnosť vám v súčasnej dobe ponúka nákup nábytku prostredníctvom splátkových systémov HOME CREDIT.

DOPRAVA A VYNÁŠKA

Zaistíme dopravu a vynášku našich produktov podľa vopred stanovených podmienok. Cena sa stanovuje individálne podľa vzdialenosti a náročnosti vynášky.

MONTÁŽ

Táto služba Vám zaručí, že Váš nový nábytok bude zmontovaný profesionálne. Po ukončení prác Vám interiér odovzdáme uprataný od hrubej špiny, vrátane odvozu vlastného odpadu (v prípade montáže vlastných produktov obalový materiál neodvážame). Cena montáže je individuálna a závisí od typu nábytku a jeho špecifických technických parametrov.

ZÁRUKA

Štandardne na naše produkty poskytujeme záruku v trvaní 24-tich mesiacov. Pri niektorých výrobkoch je záruka od dodávateľov stanovená individuálne.

 

 

 

 

* Zapájanie elektrospotrebičov, drezu a batérie nevykonávame. Tieto práce si zákazník zabezpečí sám u kvalifikovaných odborníkov a na vlastné náklady.